biz kimiz ?

ZUWEYKA RESTAURANT

Zuweyka (Süveyka diye okunur. Küçük Çarşı anlamına gelir) Restaurant, Yalıkavak Kızılburun Mevkiinde Akdeniz Tatil Sİtesinin hemen yanında Hayat’a özel Yöresel Kahvaltı ve Hatay Mutfağının Yöresel Yemekleri ile hizmet vermektedir.

Zuweyka Restaurant Hatay’ın zengin mutfağının en seçkin tatlarıyla tanışmak isteyenler ve yeni lezzet arayışı içinde olanlar için yepyeni bir mekan.

Hatay Mutfağının eşsiz lezzetleri yanında Zuweyka büyüleyici manzasıyla muhteşem bir mekan. Restaurantımızda lezzetlerimizin tadına bakarken rüya gibi bir günbatımını seyredebileceğiniz, denize nazır bir mekan.

Hatay’lı olarak Bodrum’a geldiğimizden bu yana Bodrum’u Hatay’ın Lezzetleri ile tanıştırabileceğimiz bir mekan açmayı hayal ettik ve sonunda da başardık. Restaurantımızda gün boyu kahvaltı servisimizin yanı sıra Öğle’den Akşama kadar da Yöresel yemeklerimizin servisi vardır.

Hatay’a özgü kahvaltı, yemek ve meze çeşitleri 35 yıllık ustamızın marifetli elleri ile size sunulmaktadır.

İnternet sitemizin içeriğinde Hatay Mutfağına özel Menülerimize ulaşabilir, Özel günleriniz için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gerek günün yorgunluğunu atmak için gerekse tatilinizin en güzel zamanlarını yaşamak adına sizleri restaurantımıza bekliyoruz.

Saygılarımızla
Zuweyka Restaurant

Yöresel Kahvaltı & Yöresel Yemekler

Hatay/ Antakya Yöresine özgü yöresel yemeklerimizle Bodrum-Yalıkavak’ta Eşsiz Manzarası ile Zuweyka Restaurant Hizmetinizde. Yöresel Lezzetlerimizden oluşan menümüze bir göz atmaya ne dersiniz?

Kültür & Sanat

Tepsi Kebabımızı

Denediniz mi?.

Tuzda İçli Tavuk

Siparişinize Özel

Güveçte Tavuk

Kaşarlı Mantarlı

Güveçte Et Sote

Odun Ateşinde

Sizi de Bekliyoruz!